1. Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm izle 7. Sezon  -  7. Bölüm

  Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm izle

  The Dragon and the Wolf 1080p Türkçe Altyazı

  Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm izle 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    6.379

  Westeros'un büyüsüne kapılmaya hazır mısınız ? Final sezonuyla bu sene vizyona girecek olan Game Of Thrones'u yani diğer ismi GOT'u sitemize full hd kalitesinde eklemiş bulunmaktayız. Dizi sizlere entrikadan tutun politikaya pek çok aksiyon vaat ediyor. Kuzey Krallığındaki gizemler, krallık mücadeleleri ve 7 Krallık için gelecek olan ' Winter is Coming.' Konuyu kısaca ele alacak olursak Ejderhaların ölümünden birkaç yüz yıl sonra meydana gelen yeni bir dünyadan bahsediyor GOT. Westeros adlı bu dünya bir krallık tarafından idare edilmekte. Dizide adını kralın bu tahtından almakta yani Taht Oyunları oradan gelmektedir. Krallığın yanında çeşitli bölgeler yer almakta ve bu bölgelerin başında da Krala yemin eden Lord'lar bulunmaktadır. Bu Lord'ların en büyüğü Kuzey Krallığı yani diğer ismiyle Stark'lardır. Stark'lar sert yapıda soğuk iklimi severler. Krallığın koruyucusu olan Starklar Kuzeyin en ucuna Kışyarı denen buzdan bir duvar örmüş ve oraya bekçiler koymuştur. Kışyarının ötesi ise tam bir kaos. Çok fazla spoiler vermek istemiyoruz o yüzden sizleri diziyle başbaşa bırakmak istiyoruz. Peki olay nerede kopuyor diye soracak olursanız, olay Kral'ın Eli'nin yanı en yakın adamının ölümüyle kopuyor. Ardından bizleri bekleyen muhteşem bir 8 sezon. Eminiz beğeneceğiniz bir yapım olacaktır ki zira Imdb den en iyi 2. puanı almış bir yapım. Muhtemelen bu sene Planet Earth ı geçip liderliğe geçecektir zira puanları eşit. Amerikan - İngiliz ortak yapımı olan GOT 1 Golden Globe ödülüne sahip. Senaryosunda David Benioff, D.B. Weiss ikilisinin ismi yer almakta. George Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı romanından uyarlanma dizi 2019 yılı itibarıyla Final yapacak. Dizilistem.Com ekibi olarak sizlere keyifli seyirler diliyoruz.
 1. Game Of Thrones

  Game Of Thrones

  IMDb : 9.5 6 Sezon54 Bölüm

      9.5   2.501

  Westeros'un büyüsüne kapılmaya hazır mısınız ? Final sezonuyla bu sene vizyona girecek olan Game Of Thrones'u yani diğer ismi GOT'u sitemize full hd kalitesinde eklemiş bulunmaktayız. Dizi sizlere entrikadan tutun politikaya pek çok aksiyon vaat ediyor. Kuzey Krallığındaki gizemler, krallık mücadeleleri ve 7 Krallık için gelecek olan ' Winter is Coming.' Konuyu kısaca ele alacak olursak Ejderhaların ölümünden birkaç yüz yıl sonra meydana gelen yeni bir dünyadan bahsediyor GOT. Westeros adlı bu dünya bir krallık tarafından idare edilmekte. Dizide adını kralın bu tahtından almakta yani Taht Oyunları oradan gelmektedir. Krallığın yanında çeşitli bölgeler yer almakta ve bu bölgelerin başında da Krala yemin eden Lord'lar bulunmaktadır. Bu Lord'ların en büyüğü Kuzey Krallığı yani diğer ismiyle Stark'lardır. Stark'lar sert yapıda soğuk iklimi severler. Krallığın koruyucusu olan Starklar Kuzeyin en ucuna Kışyarı denen buzdan bir duvar örmüş ve oraya bekçiler koymuştur. Kışyarının ötesi ise tam bir kaos. Çok fazla spoiler vermek istemiyoruz o yüzden sizleri diziyle başbaşa bırakmak istiyoruz. Peki olay nerede kopuyor diye soracak olursanız, olay Kral'ın Eli'nin yanı en yakın adamının ölümüyle kopuyor. Ardından bizleri bekleyen muhteşem bir 8 sezon. Eminiz beğeneceğiniz bir yapım olacaktır ki zira Imdb den en iyi 2. puanı almış bir yapım. Muhtemelen bu sene Planet Earth ı geçip liderliğe geçecektir zira puanları eşit. Amerikan - İngiliz ortak yapımı olan GOT 1 Golden Globe ödülüne sahip. Senaryosunda David Benioff, D.B. Weiss ikilisinin ismi yer almakta. George Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı romanından uyarlanma dizi 2019 yılı itibarıyla Final yapacak.Dizilistem.Com ekibi olarak sizlere keyifli seyirler diliyoruz.
Background
Sezon Finali
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Jumong Aralık 27, 2018 15:02:26

  Ben uyeyim zaten

  • avatar
     admin Aralık 27, 2018 15:44:57

   Şuan video oynatıcı çalışır durumda.

 2. avatar
    megi Mart 13, 2019 15:59:39

  muhteşem ve muhteşem diii …yeni sezon başlamadan sayenizde eski bölümlerdi gözden geçirdim ..emeğinize sağlık …teşekkürler…