1. After Life

  After Life

  IMDb : 8 1 Sezon 6 Bölüm

  Bir insanın ölümü hayatınızı ne kadar ekliyebilir? Netflix in yeni yapımı olan filmde eşini kaybeden Tony'nin yeni halini göreceğiz. Daha önceki harika yaşamını eşinin ölümünün ardından geride bırakan Tony depresyona girmiştir. Artık herkese kendi dilediği gibi davranan bu adamın hali çevredekiler tarafından içler acısı şekilde görülmektedir. Ancak Tony bundan mutluluk duymaktadır. Çevrediklerin kendisini değiştirme düşüncesi kendisinde pek te yer etmeyecektir. Yapımın konusu bu şekilde. Gayet hoş bir komedisi var. Imdb de beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım sizlerde beğenecek misiniz? www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  After Life 7.2 / 10 3 kullanıcı oyu.
  7.2
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      8   580

 1. Ricky Gervais Dizisi ‘After Life’ 2. Sezon Onayını Aldı
    2 ay Önce   47
  Ricky Gervais Dizisi ‘After Life’ 2. Sezon Onayını Aldı Netflix’in Ricky Gervais komedisi ‘After Life’ 2. sezonuyla geri dönecek
Background
 1. Bir insanın ölümü hayatınızı ne kadar ekliyebilir? Netflix in yeni yapımı olan filmde eşini kaybeden Tony'nin yeni halini göreceğiz. Daha önceki harika yaşamını eşinin ölümünün ardından geride bırakan Tony depresyona girmiştir. Artık herkese kendi dilediği gibi davranan bu adamın hali çevredekiler tarafından içler acısı şekilde görülmektedir. Ancak Tony bundan mutluluk duymaktadır. Çevrediklerin kendisini değiştirme düşüncesi kendisinde pek te yer etmeyecektir. Yapımın konusu bu şekilde. Gayet hoş bir komedisi var. Imdb de beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım sizlerde beğenecek misiniz? www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı