1. The Order

  The Order

  IMDb : 6.1 1 Sezon 10 Bölüm

  Netflix'in yeni yapımı The Order Belgrave üniversitesine burslu olarak yeni kaydolan Jack Morton un başından geçenleri anlatıyor. Büyükbabası ile birlikte yaşayan Morton, Belgrave Üniversitesi tutkunudur. Geçmişte aile bireylerinden orada çalışan olduğu için başvuru yapan karakterimizin başvurusu bir şekilde kabul edilir. Bunun ardında Mavi gül tarikatı vardır. Bu tarikatın pek çok amacı var ve baş karakterimizden de pek çok şey beklemektedirler. Morton tarikatın gizemli kapısına girer ve orada Alyssa yı görür. Tarikata giriş bileti Alyssa dır. Ve tabi bir de kurt adamlar var. Bakalım Morton bu okulda neler yaşayacak? Fantastik yapımları severlerin çok hoşuna gidecek dizide korku, büyü, canavarlar ve tabiki aşk var. Yönetmenliğini Shelley Eriksen in yaptığı dizimizin başrolünde Jake Menley yer alıyor. Allysa karakteri ile Sarah Grey başarılı bir performans sergilemiş. Başarılı bir yapım. Beğeneceğinizi umuyoruz ve www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.
  The Order 9.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.1   434

 1. Netflix’in Yeni Dizisi The Society’den Teaser Geldi
    2 ay Önce   52
  Netflix’in Yeni Dizisi The Society’den Teaser Geldi Netflix’in yeni dram türündeki gençlik dizisi The Society’nin ilk teaserı yayınlandı. 24 Mayıs tarihinde izleyiciyle buluşacak olan yapım, ebeveynlerinin olmadığı bir dünyada hayatta kalmaya çalışan gençlerin hikayesini konu alıyor. Gizemli bir şekilde, kendilerini yaşadıkları kasabanın tıpa tıp aynısında bulan bir grup genç, bulundukları yerde ailelerinin varlığına dair hiçbir emareye rastla...
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (12 Nisan 2019)
    1 ay Önce   120
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (12 Nisan 2019) 12 Nisan 2019 haftasında 5 tanesi Türk yapımı olmak üzere toplam 10 adet film vizyona giriyor! İşte Vizyona girecek tüm filmler! 
  İtalyan Yapımı Netflix Filmi “Lo Spietato”dan Altyazılı Fragman
    2 ay Önce   66
  İtalyan Yapımı Netflix Filmi “Lo Spietato”dan Altyazılı Fragman Suç türündeki İtalyan filminden fragman paylaşıldı.
  Mark Wahlberg’lü Komedi Filmi “Şipşak Aile”den Altyazılı Teaser
    2 ay Önce   46
  Mark Wahlberg’lü Komedi Filmi “Şipşak Aile”den Altyazılı Teaser Instant Family'den eğlenceli bir teaser paylaşıldı!
  ‘Chilling Adventures of Sabrina’ 2. Sezondan İlk Fragman Geldi
    2 ay Önce   144
  ‘Chilling Adventures of Sabrina’ 2. Sezondan İlk Fragman Geldi ‘Chilling Adventures of Sabrina’nın 2. sezonunda macera kaldığı yerden devam ediyor
Background
 1. Netflix'in yeni yapımı The Order Belgrave üniversitesine burslu olarak yeni kaydolan Jack Morton un başından geçenleri anlatıyor. Büyükbabası ile birlikte yaşayan Morton, Belgrave Üniversitesi tutkunudur. Geçmişte aile bireylerinden orada çalışan olduğu için başvuru yapan karakterimizin başvurusu bir şekilde kabul edilir. Bunun ardında Mavi gül tarikatı vardır. Bu tarikatın pek çok amacı var ve baş karakterimizden de pek çok şey beklemektedirler. Morton tarikatın gizemli kapısına girer ve orada Alyssa yı görür. Tarikata giriş bileti Alyssa dır. Ve tabi bir de kurt adamlar var. Bakalım Morton bu okulda neler yaşayacak? Fantastik yapımları severlerin çok hoşuna gidecek dizide korku, büyü, canavarlar ve tabiki aşk var. Yönetmenliğini Shelley Eriksen in yaptığı dizimizin başrolünde Jake Menley yer alıyor. Allysa karakteri ile Sarah Grey başarılı bir performans sergilemiş. Başarılı bir yapım. Beğeneceğinizi umuyoruz ve www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı