Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

2019’da Final Yapacak Diziler

2019’da Final Yapacak Diziler

  Ocak 15, 2019

  468 Okunma

Kimisi çok uzun soluklu oldu, kimisi erken bitiyor. İzleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaşan pek çok dizi yavaş yavaş final sezonuna doğru ilerliyor. Listemizde toplamda 23 dizi var ve pek çoğunun bitmesi bizleri hayal kırıklığına uğratacak. 1- The Affair : Showtime sevilen Drama’sı 5. sezonuyla ekranlara veda edecek. 2- A Series Of Unfortunate Events: 1 Ocak’ta ekranlara veda eden Netflix yapımı dizi, 3 sezonuyla izleyicileri etkilemeyi başardı. 3. Being Mary Jane: Yapım, toplamda 2 saatten oluşan final filmiyle ekranlara veda edecek. 4. The Big Bang Theory: Listenin en efsane yapımlarından. 12. Sezonuyla ekranlara veda ediyor. 5. Broad City: 24 Ocak’ta 5. Sezona prömiyer yapacak dizi, son bölümleriyle ekranlarda olacak. 6. Crazy Ex-Girlfriend: Hali hazırda devam eden yapımda ekranlara hoşçakal diyecek olan dizilerden. 7. The Deuce: HBO’nun başarılı dramalarından olan dizi 3. sezonuyla final yapacak. 8. Easy: Henüz yayın tarihi belli olmayan Netflix dizisi, 2019’un final yılı olacağını duyurdu. 9. Elementary: CBS’nin en çok izlenen yapımlarından olan Elemantary, 7. sezonuyla final yapacak. 10. Game of Thrones: 14 Nisan’da final sezonuyla karşımıza çıkacak olan yapım, en çok özleyeceğimiz dizilerden olacak. 11. Gotham: 5. Sezon 2. Bölümüyle ekranlara gelen dizimizde final yapacak olan dizilerimizden. 12. Homeland : 12. Sezonuyla final yapacak. 13. iZombie : 2 Mayıs’ta final sezonuna başlayacak dizi, en çok özleneceklerden. 14. Jane The Virgin : Final sezonu 27 Mart’ta başlayacak. 15. Killjoys : Imdb si 7.2 olan dizimiz 5. Sezonuyla ekranlara veda edecek. 16. Mr. Robot : 4. Sezonuyla final yapacak. 17. Orange Is the New Black : 7. Sezonuyla ekranlara veda eden yapım, Netflix’in en sevilen dizilerinden idi. 18. Shadowhunters: The Mortal Instruments : 3. Sezonuyla ekranlara veda edecek olan yapım ayrıca 2 saatlik bir tv filmiyle izleyiciye hoşçakal diyecek. 19. Teachers : Sevilen komedi dizisi, 15 Ocak’ta Final sezonuna başlayacak. 20. Transparent : Dizi, Amazon’Da final yapacağını açıkladı. 21. Unbreakable Kimmy Schmidt : Dizimiz 25 Ocak’ta Final sezonuna başlayacak. 22. Veep : 7. Sezonuyla final yapacak. 23. You’re The Worst : Dizimiz 2. bölümüyle Dizilistem’de yayınlandı. 5. Sezonuyla final yapacak olan diziyi özleyeceğiz. Listede kalitesi tartışılmaz pek çok dizimiz var. Gelen, gider. Başlayan her şey biter. Özleyeceğiz.

Kimisi çok uzun soluklu oldu, kimisi erken bitiyor. İzleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaşan pek çok dizi yavaş yavaş final sezonuna doğru ilerliyor. Listemizde toplamda 23 dizi var ve pek çoğunun bitmesi bizleri hayal kırıklığına uğratacak.
1- The Affair : Showtime sevilen Drama’sı 5. sezonuyla ekranlara veda edecek.
2- A Series Of Unfortunate Events: 1 Ocak’ta ekranlara veda eden Netflix yapımı dizi, 3 sezonuyla izleyicileri etkilemeyi başardı.
3. Being Mary Jane: Yapım, toplamda 2 saatten oluşan final filmiyle ekranlara veda edecek.
4. The Big Bang Theory: Listenin en efsane yapımlarından. 12. Sezonuyla ekranlara veda ediyor.
5. Broad City: 24 Ocak’ta 5. Sezona prömiyer yapacak dizi, son bölümleriyle ekranlarda olacak.
6. Crazy Ex-Girlfriend: Hali hazırda devam eden yapımda ekranlara hoşçakal diyecek olan dizilerden.
7. The Deuce: HBO’nun başarılı dramalarından olan dizi 3. sezonuyla final yapacak.
8. Easy: Henüz yayın tarihi belli olmayan Netflix dizisi, 2019’un final yılı olacağını duyurdu.
9. Elementary: CBS’nin en çok izlenen yapımlarından olan Elemantary, 7. sezonuyla final yapacak.
10. Game of Thrones: 14 Nisan’da final sezonuyla karşımıza çıkacak olan yapım, en çok özleyeceğimiz dizilerden olacak.
11. Gotham: 5. Sezon 2. Bölümüyle ekranlara gelen dizimizde final yapacak olan dizilerimizden.
12. Homeland : 12. Sezonuyla final yapacak.
13. iZombie : 2 Mayıs’ta final sezonuna başlayacak dizi, en çok özleneceklerden.
14. Jane The Virgin : Final sezonu 27 Mart’ta başlayacak.
15. Killjoys : Imdb si 7.2 olan dizimiz 5. Sezonuyla ekranlara veda edecek.
16. Mr. Robot : 4. Sezonuyla final yapacak.
17. Orange Is the New Black : 7. Sezonuyla ekranlara veda eden yapım, Netflix’in en sevilen dizilerinden idi.
18. Shadowhunters: The Mortal Instruments : 3. Sezonuyla ekranlara veda edecek olan yapım ayrıca 2 saatlik bir tv filmiyle izleyiciye hoşçakal diyecek.
19. Teachers : Sevilen komedi dizisi, 15 Ocak’ta Final sezonuna başlayacak.
20. Transparent : Dizi, Amazon’Da final yapacağını açıkladı.
21. Unbreakable Kimmy Schmidt : Dizimiz 25 Ocak’ta Final sezonuna başlayacak.
22. Veep : 7. Sezonuyla final yapacak.
23. You’re The Worst : Dizimiz 2. bölümüyle Dizilistem’de yayınlandı. 5. Sezonuyla final yapacak olan diziyi özleyeceğiz.

Listede kalitesi tartışılmaz pek çok dizimiz var. Gelen, gider. Başlayan her şey biter. Özleyeceğiz.

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER