Black Mirror 5 Saatlik Bölümüyle Geliyor!

Black Mirror 5 Saatlik Bölümüyle Geliyor!

  Aralık 26, 2018

  214 Okunma

Black Mirror 5. Sezona olağanüstü bir şekilde prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Her geçen sezon izleyicileri daha da heyecanlandıran eşsiz senaryoları ile karşımıza çıkan İngiliz yapımı dizi, 5. sezona ise 320 dakikalık bir bölümle girecek. Bandersnatch ismiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Black Mirror’un bu bölümünün interaktif olacağı konuşuluyor. İzleyicilerine kendi sonunu kendin seç şansı sunan bölümde pek çok farklı sonucun ve çıkarsamanın sunulacağı söyleniyor. 1. Bölümü 28 Aralık’ta yayınlanacak olan yapım Netflix’le birlikte Dizilistem’de yayınlanacak. 1. Bölüm olan Bandersnatch’i izlemek için burayı tıklayabilirsiniz. Bakalım kendi maceranızda nasıl bir sonuç elde edeceksiniz.

Black Mirror 5. Sezona olağanüstü bir şekilde prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Her geçen sezon izleyicileri daha da heyecanlandıran eşsiz senaryoları ile karşımıza çıkan İngiliz yapımı dizi, 5. sezona ise 320 dakikalık bir bölümle girecek. Bandersnatch ismiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Black Mirror’un bu bölümünün interaktif olacağı konuşuluyor.

İzleyicilerine kendi sonunu kendin seç şansı sunan bölümde pek çok farklı sonucun ve çıkarsamanın sunulacağı söyleniyor. 1. Bölümü 28 Aralık’ta yayınlanacak olan yapım Netflix’le birlikte Dizilistem’de yayınlanacak. 1. Bölüm olan Bandersnatch’i izlemek için burayı tıklayabilirsiniz. Bakalım kendi maceranızda nasıl bir sonuç elde edeceksiniz.

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER