Daredevil’in 4. Sezonu İptal Edildi!

Daredevil’in 4. Sezonu İptal Edildi!

  Aralık 1, 2018

  252 Okunma

Marvel ve Netflix’in ortak yapımlarından olan Daredevil’in 4. Sezonu iptal edildi. Netflix, hayranlarını üzecek bir açıklamayla dizi dünyasını şoka uğrattı. Buna göre 3 sezonu çekilen Daredevil’in 4. Sezon çekimleri iptal edildi. Marvel hayranlarının yoğun tepkisiyle karşılaşan Netflix şu açıklamayı yaptı : “Marvel’s Daredevil 4. sezonuyla Netflix’e geri dönmeyecek. Dizinin son ve final sezonunun başarısından ve kalitesinden çok memnunuz. Hayranları için acı verici olsa da bu kadar çok yüksek puan alan bir bölümle veda etmenin en iyisi olduğuna karar verdik. Yapım ekibine ve yıllardır diziyi destekleyen hayranlara teşekkür ederiz.” Dileriz ki bu kaliteli yapımın devamı çekilir. Ancak görünen şu ki Netflix, bu yönde bir girişime imza atmayacak.

Marvel ve Netflix’in ortak yapımlarından olan Daredevil’in 4. Sezonu iptal edildi.
Netflix, hayranlarını üzecek bir açıklamayla dizi dünyasını şoka uğrattı. Buna göre 3 sezonu çekilen Daredevil’in 4. Sezon çekimleri iptal edildi. Marvel hayranlarının yoğun tepkisiyle karşılaşan Netflix şu açıklamayı yaptı :
“Marvel’s Daredevil 4. sezonuyla Netflix’e geri dönmeyecek. Dizinin son ve final sezonunun başarısından ve kalitesinden çok memnunuz. Hayranları için acı verici olsa da bu kadar çok yüksek puan alan bir bölümle veda etmenin en iyisi olduğuna karar verdik. Yapım ekibine ve yıllardır diziyi destekleyen hayranlara teşekkür ederiz.”

Dileriz ki bu kaliteli yapımın devamı çekilir. Ancak görünen şu ki Netflix, bu yönde bir girişime imza atmayacak.

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER