Game of Thrones 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Mart 10, 2019

  479 Okunma

Game of Thrones hayranlarına müjde! HBO yapımı dizinin merakla beklenen 8. sezonunun ilk uzun fragmanı yayınlandı.14 Nisan tarihinde HBO’da, sekizinci ve son sezonuyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Game of Thrones’dan heyecanla beklenen fragman geldi. Arya Stark'ın (Maisie Williams) görüntüleriyle başlayan fragman, televizyon tarihinin belki de en büyük savaşından karelerle devam ediyor....

Game of Thrones hayranlarına müjde! HBO yapımı dizinin merakla beklenen 8. sezonunun ilk uzun fragmanı yayınlandı.

 

14 Nisan tarihinde HBO’da, sekizinci ve son sezonuyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Game of Thrones’dan heyecanla beklenen fragman geldi. Arya Stark’ın (Maisie Williams) görüntüleriyle başlayan fragman, televizyon tarihinin belki de en büyük savaşından karelerle devam ediyor. Sevilen dizi Game of Thrones’un final sezonunda Westeros’u kasıp kavuracak büyük bir savaşı, taht mücadelelerini ve yeni ittifakların kurulmasını heyecanla izleyeceğiz.

George R. R. Martin’in  A Song of Ice and Fire adlı epik kitap serisinden beyaz ekrana uyarlanan yapımın 8. ve son sezonu 90 dakikalık 6 bölümden oluşacak.

Final sezonuyla seyircilere son kışını yaşatacak olan Game of Thrones’un yeni fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz!

www.dizilistem.com haber ekibi

 

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER