Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Lucifer’den Yeni Poster ve Görseller Yayınlandı

Lucifer’den Yeni Poster ve Görseller Yayınlandı

  Nisan 12, 2019

  89 Okunma

Daha dün yepyeni bir fragmanı yayınlanan Netflix’in yeni transferi Lucifer’den bugün de poster ve yeni görseller geldi. 4. sezonunda Fox ekranlarından, Netflix’e transfer olan dizi Lucifer, 8 Mayıs’ta hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken, diziden tanıtım atağı geldi. Dün yayınlanan kısa bir tanıtım fragmanının ardından, bugün yeni bir postere ek olarak, diziden görseller de hayranlarının beğe...

Daha dün yepyeni bir fragmanı yayınlanan Netflix’in yeni transferi Lucifer’den bugün de poster ve yeni görseller geldi.

4. sezonunda Fox ekranlarından, Netflix’e transfer olan dizi Lucifer, 8 Mayıs’ta hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken, diziden tanıtım atağı geldi. Dün yayınlanan kısa bir tanıtım fragmanının ardından, bugün yeni bir postere ek olarak, diziden görseller de hayranlarının beğenisine sunuldu.

Aslında dizinin, Netflix tarafından satın alındığı ve yeni sezonunun dijital platform üzerinden yayınlanacağı, 2018 yazından beri biliniyordu ancak, Lucifer’in ne zaman ekrandaki yerini alacağı konusu netlik kazanmamıştı. Dün yayınlanan videoyla netlik kazanan tarihten sonra, diziden bir sürpriz haber daha geldi. Lucifer’e ilk günahkar Eve da dahil oluyor!

Lucifer karakterine Tom Ellis’in hayat verdiği dizide, 4. Sezonda dahil olan Eve karakterinde ise Inbar Lavi’yi izleyeceğiz. Lucifer dizisinde ikiliye Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brant, Rachael Harris, Aimee Garcia gibi isimler de eşlik ediyor.

Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER